Maison Highway Ikebukuro

Apartmán Maison Highway Ikebukuro, který se nachází ve čtvrti Ikebukuro města Prefektura Tokio, nabízí Wi-Fi v pokojích. Skládá se z 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyně.

Botanicka zahrada tokijske univerzity je vzdáleno 3 km od ubytování, zatímco Tokio Dome je vzdáleno 6 km. Pouze v 10 minutách chůze od stanice metra Ikebukuro, apartmán má rychlý přístup k Ikebukuro Mitake Shrine. Uogushi Aburien, nabízející jídla zdravé kuchyně, se nachází 350 metrů od apartmánu. Cesta na vlakové nádraží Mejiro trvá 25 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Maison Highway Ikebukuro Prefektura Tokio
41池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 5P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿
Cena pouze pro mobilní zařízení

41池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 5P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿

7.7
Dobrý 24 recenzí
65 m od ubytování
USD 144 USD 130
za noc
3F池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 7P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿
Cena pouze pro mobilní zařízení

3F池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 7P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿

8.5
Vynikající 26 recenzí
67 m od ubytování
USD 162 USD 146
za noc
Musashi'S Hotel Ikebukuro2F
Cena pouze pro mobilní zařízení

Musashi'S Hotel Ikebukuro2F

5.0
Důstojně 4 recenze
161 m od ubytování
USD 86 USD 77
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Patio

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceM130050203,M130050204,M130050205,M130050206,M130050207,M130050208,M130050209,M130050210,M130050211,M130050212,M130050213,M130050214,M130050215,M130050216
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Maison Highway Ikebukuro?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Maison Highway Ikebukuro patří mimo jiné Kyū-Furukawa Gardens, Yushima Tenman-gū svatyně, Vyhlídka na mrakodrapu Sunshine 60.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Maison Highway Ikebukuro apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Maison Highway Ikebukuro apartmán bude stát 146 $.
    • Jsou v blízkosti apartmán Maison Highway Ikebukuro apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Maison Highway Ikebukuro apartmán patří restaurace Uogushi Aburien a Arabian Restaurant Palmyra, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Maison Highway Ikebukuro Prefektura Tokio

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít